31/10/2024

Українські інноватори та медичні бізнеси. Як розвиватися у новій реальності

 Продовжуємо комунікацію бізнесу та науки. 31 жовтня 2024 року відбулася чергова зустріч Львівський кластер медичного бізнесу / Lviv cluster of medical business та науковців Львівська політехніка «Українські інноватори та медичні бізнеси. Як розвиватися у новій реальності»

🗣 Слухали виступи науковців Політехніки на такі актуальні теми:
- збереження та обробка медичних данних
- компʼютерне моделювання політради елементів кінцівок на основі нелокальних підходів біомеханіки
- платформа Dofamine
- персональний голосовий асестент лікаря УЗД діагностики, який автоматично заповнює протокол діагностичного обстеження
- система помічника на основі смартфона, який використовує штучний інтелект для навігації людей з вадами зору.
🤔 Мали досить цікаві дискусії щодо кожного з винаходів, наприклад практикуючий лікар хірург офтамолог надала кілька своїх коментарів стосовно того наскільки важливою та актуальною є проблема складнощів пересування не лише для людей, які повністю сліпі, а і також для тих, хто є слабозрячим.
🤔 Дуже активна дискусія завʼязалася навколо проблеми ремонту медичного обладнання, кваліфікації кадрів, які працюють з лабораторним обладнанням та часту невідповідність реклами.
Керівник компанії Labzona.com.ua яка займається лабораторними приладами та ваговим обладнанням пані Юлія підтвердила, що проблема з кваліфікацією кадрів існує, пан Дмитро з компанії Альба Мед яка займається комплексним оснащенням медичних лабараторій розповів про те, що не вистачає також і кваліфікованих спеціалістів з сервісу обладнання. Наші колеги з Львівської Політехніки підтвердили свою зацікавленість та готовність вирішувати проблему з кадрами, їх кваліфікацію та навіть сприяти створенню більш адаптованих навчальних програм, які б враховували запити медичного бізнесу.
🤔 Також однією з актуальних тем, яка піднімалася була тема діджитальної трансформації у медичному бізнесі науковець з політехніки та засновник Aimtraction Academy Олександр Романяк не лише розповів про свій винахід - персонального асистента для лікаря, а і надав кілька цікавих порад, як діджиталізувати процеси у медичному бізнесі.
🤝 Тож, рухаємося далі та дякуємо нашим колегам з Львівської Політехніки, які допомагають нам налагодити такий важливий та потрібний діалог - Олені Лукачук та Роману Небесному. Та до нових зустрічей, спільних ініціатив та проектів!

Немає коментарів:

Дописати коментар